TEKSTESHQIP

One T
Gina Montana
Lyrics
(Feat. Melisa)

One T :
Ich bin albana tu leviz me peruana
Ne Hamburg me shqiptart tu pi purocubana
Keri gjerman dhipi gina montana
Melisa :
Ich bin albana tu leviz me peruana
Ne Hamburg me shqiptart tu pi purocubana
Keri gjerman dhipi gina montana
One T :
So legale kjo bish so legale ( aha aha )
Ne karriera bisha e zeze si pantera
N’club tu uru mos me kap kamerat
Sa dola prej clubi
Me ket ker toto rino rino
Ajo i bika vallit fendi, Dior, Valentino
Me mu bo shopping per pushime sa dola prej pishine
Tjetra lyp pushime ndubai prej prishtine ( woah, woah )
Ich bin albana tu leviz me peruana
Ne Hamburg me shqiptart tu pi purocubana
Keri gjerman dhipi gina montana
Melisa :
Ich bin albana tu leviz me peruana
Ne Hamburg me shqiptart tu pi purocubana
Keri gjerman dhipi gina montana
Trupi qaq i mire sa po m’duket photoshop
e buzza qaq e omel sa po ma lun non-stop
najhere e kam mat madhe sa disa qe e kan tamam
e she ti veten nalt but du bist scinzaman
Sa njerez m’paskan dasht ne fillim kur kam knu
Se kam kokurenc spo muj me i numru
e tash po menojn qe une kam deshtu e qif*** bre un robt kush afekt i rra me mu
Kqyri kqyri ti kta dh*pat
S’po foli per CIKA por per BARBIKAT
Ngoji ti permas tu fol kto bibat
Leji ti be qaty le ti plasin shpirtat
Ich bin albana tu leviz si Gina Montana
One T :
Ich bin albana tu leviz me peruana
Hamburg me shqiptart tu pi purocubana
Keri gjerman dhipi Gina Montana
Melisa :
Ich bin albana tu leviz me peruana
Hamburg me shqiptart tu pi purocubana
Keri gjerman dhipi Gina Montana

DËRGOI:
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj ky produkt muzikor u bë i disponueshëm tek publiku në aspektin vizual me anë të një klipi muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti Enis Nishori Films. Videoklipi u publikua me datë 10 Qershor 2023. Kënga vjen me vargje nga One T & Melisa Lleshi, ndërsa për arranzhimin dhe për produksionin në studio u kujdes Dualvox.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200