TEKSTESHQIP

Orges Toçe
Netët E Diellit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Netët E Diellit" kënduar nga Orges Toçe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i vijës melodike dhe autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë vetë artisti, teksa për këngën kanë punuar bashkarisht si orkestrues Orges Toçe & Markelian Kapidani.