TEKSTESHQIP

Orgesa Zaimi
Je
Lyrics

Për ty digjem
Për ty fikem
Për ty tretem
Sepse të du
Je muzika
E ditëve të mia
Ti në sytë e mi je dashuria

Je je je gjysma ime je
Ke ke dashninë time ke
A e di
Se për ty jap jetën
Po them të vërtetën
Se ti je i vetmi për mu

Sa herë unë ty të kam kërku
Sa herë ti me mua je afru
Veten gjeta në sytë e tu

Jetën time ti e ke ndryshu
Jetën time ty ta kam dhuru
Se ti je dashni për mu

N'Zemrën tem n'zemrën tem
N'Zemrën time ki me ken again
Çdo moment çdo moment
Me ty në çdo moment
INFO
Projekti është sjellë para publikut i plotësuar në dimensionin vizual edhe me videoklip, për të cilin është kujdesur MAX Production. Videoklipi u publikua më 9 Korrik 2023. Muzika dhe okestracioni u realizua nga Kledi Bahiti, teksa autore e tekstit është vetë këngëtarja.
Renditja:
Top 200