TEKSTESHQIP

PanchoCity & The Grip
Koha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Koha" kënduar nga PanchoCity & The Grip.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 22 Qershor 2013, PanchoCity & The Grip publikojnë videoklipin "Koha". Muzika e këngës u punua nga Pancho.