Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Here Me Fat, Here Pa Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Me kujtohet por si sot
Qava shum e derdha lot
Kur vjen ndarja pa e thir
Ta ben jeten te veshtir

Mesova nje te vertet
Sa trillate esht kjo jete
Her me fate her pa fate
Nuk kurdiset si sahat

Her me fat her pa fat
Jeta na ka shku
Fajin shpirt e kena vet
Qe jena largu
ooooHhhh
Her me fat e her pa fat
Ku je zemer ti
Her pse vuj per hatrin tand
Kimet sma din

Akoma te dashuroj
Ndoshta ti asgjo nuk ndjen
Dhe pa ti un dot jetoj
Me beso zemer ja vlen

Mesova nje te vertet
Hilecare esht kjo jet
Her me fat e her pa fat
Nuk kurdiset si sahat

Her me fat her pa fat
Jeta na ka shku
Fajin shpirt e kena vet
Qe jena largu
ooooHhh
Her me fat e her pa fat
Ku je zemer ti
Her pse vuj per hatrin tand
Kimet sma din x2


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1Pandora
Publikimi: 13/12/2013
Muzika: Albert Sula
Teksti: Armand Trebicka
Sharki: Liri Ketit


Pandora - Here Me Fat, Here Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Here Me Fat, Here Pa Fat".
3. Video është e këngës "Here Me Fat, Here Pa Fat", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0