TEKSTESHQIP

Pandora
Here Me Fat, Here Pa Fat
Lyrics

Me kujtohet por si sot
Qava shum e derdha lot
Kur vjen ndarja pa e thir
Ta ben jeten te veshtir

Mesova nje te vertet
Sa trillate esht kjo jete
Her me fate her pa fate
Nuk kurdiset si sahat

Her me fat her pa fat
Jeta na ka shku
Fajin shpirt e kena vet
Qe jena largu
ooooHhhh
Her me fat e her pa fat
Ku je zemer ti
Her pse vuj per hatrin tand
Kimet sma din

Akoma te dashuroj
Ndoshta ti asgjo nuk ndjen
Dhe pa ti un dot jetoj
Me beso zemer ja vlen

Mesova nje te vertet
Hilecare esht kjo jet
Her me fat e her pa fat
Nuk kurdiset si sahat

Her me fat her pa fat
Jeta na ka shku
Fajin shpirt e kena vet
Qe jena largu
ooooHhh
Her me fat e her pa fat
Ku je zemer ti
Her pse vuj per hatrin tand
Kimet sma din x2

DËRGOI:
INFO
Muzika e këngës është një komponim nga Albert Sula, ndërsa autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Armand Trebicka.