Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Cdo Gje Bashke Ne E Ndajme Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi ecur bashke ne te dy
neper vite krahe per krahe
nuk e patem lehte kurdohere
cdo gje bashke te dy e ndajme

Para teje ndal veshtrimi im
Dashuri per ty une ndiej
vitet ikin ikin dhe te tjera vijne
prap i ri per mua je

Zemra zemres kur i flet
mijra fjale jane aty
dashuria kur eshte e thjeshte
ajo vetem sjell lumturi

Krahe per krahe ne perseri
do te ecim pa mbarim
gjitmone veten ndiej me te re
kur me mua je shoku im...


Ky tekst u dërgua nga  majlindavl

Parashqevi Simaku - Cdo Gje Bashke Ne E Ndajme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cdo Gje Bashke Ne E Ndajme".
3. Video është e këngës "Cdo Gje Bashke Ne E Ndajme", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:


Komente 0