A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Pellumb Elmazi & Jolanda Dhamo - Vitet E Rinise


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1981

1981-12-01T00:00:00

See Also

Jolanda Dhamo

Participating in

Festivali i 20-të në RTSH


Sa bukur kendon shoqja ime e mire
Ne ditarin tim ja po hyn kjo dit´
Kjo fotografi ne do na kujtoj vitet e rinis´
Shoqe hej gaz e mall
Kjo zemra jone mblodhi sonte
Neser o shkojme ne
Mirupafshim shoqe mirupafshim shok
Rruga e jetes ne na pret
Shoqe ndarja jon´s´eshte lamtumire
Vitet do na shtojne dhe me shum´miqesine
Kjo fotografi ne do na kujtoj´
Vitet e rinise
Shoqe hej kenga jon´
Pas do na ndjeke ne qe te gjithe
Neser o shkojme ne
Porsi fllad kenga e jone

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019