Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Amsterdam Tre  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Eri Qerimi

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

07/07/2018

2018-07-07T16:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amsterdam Tre" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Petrit Vullkani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet