A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Petrit Vullkani - I Dehur Nga Dashuria


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2019

2019-01-31T18:00:05

Muzika & Teksti:

B2N

Video Produksioni:

Chill Pro


U bo kohe qe jena nda
U bo kohe qe s'jena pa
Pa ty asgje kuptim nuk ka
Nuk e di a m'don hala

Jam i dehur jam i dehur
Jam i dehur nga kto momente
T'kisha mujt une, t'kisha mujt une
T'kisha mujt me i bashku kontinentet 2×

Nuk e di si morri fund dashniaa
Nuk e di na mbyti largesiaa
Tani ti jeton ne ondrrat e mia
Me Mbyti vetmiaa

Jam i dehur, jam i dehur
Jam i dehur nga buza jote
Sa do doja, sa do doja
T'isha me ty nfund te botes 2×


Ky tekst u dërgua nga Leta Laureta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019