TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
I Dehur Nga Dashuria
Lyrics

U bo kohe qe jena nda
U bo kohe qe s'jena pa
Pa ty asgje kuptim nuk ka
Nuk e di a m'don hala

Jam i dehur jam i dehur
Jam i dehur nga kto momente
T'kisha mujt une, t'kisha mujt une
T'kisha mujt me i bashku kontinentet 2×

Nuk e di si morri fund dashniaa
Nuk e di na mbyti largesiaa
Tani ti jeton ne ondrrat e mia
Me Mbyti vetmiaa

Jam i dehur, jam i dehur
Jam i dehur nga buza jote
Sa do doja, sa do doja
T'isha me ty nfund te botes 2×

DËRGOI:
INFO
Pas një pune të palodhur, ky projekt paraqitet para një audience më të gjerë i punuar në aspektin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit është kujdesur Chill Pro. Ky videoklip u publikua më 31 Janar 2019. Vija melodike dhe teksti është realizuar nga B2N.