TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Jasha Jasha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jasha Jasha" kënduar nga Petrit Vullkani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj ky materiali muzikor është finalizuar tek audienca e gjerë i realizuar shumë bukur me anë të një klipi muzikor, video produksioni i të cilit është punuar nga Chill Pro. Ky videoklip u publikua më 8 Prill 2019. Kompozimi dhe orkestrimi është shkruar nga Ervin Gonxhi.