TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Malli Me Ka Marre
Lyrics
(Feat. Artina Gashi)

Zemer kurr ske me kuptu
Sa shum po me mungon mu
Me mungon mu

Me thuj ca ben ti pa mu
A me ke zevendesu
Te kam shum larg kam frik mke harru

O shpirt e ke tepru
Ti shum tu xhelozu
Tu menu per mu
Nga menja ke lu

Kush tha qe tkom harru
N'dashni jam pervolu
E me t'pa shum po du

Ref:
Aman aman e, aman aman e
Malli me ka marr e, malli me ka marr e
Aman aman e, aman aman e
Syt du me ti pa e, syt du me ti pa e
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj materiali muzikor finalizohet i ilustruar mjaft mirë edhe me videoklip, produksioni i të cilit është punuar nga Fatjon Kupi Film & Photography, teksa regjia e videos u mor përsipër nga Fatjon Kupi Film & Photography. Videoklipi u publikua me datë 12 Shtator 2022. Melodinë dhe produksionin e shkroi vetë këngëtari, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Amki, Artina Gashi & Loco.