Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Petro Xhori - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/04/2019

2019-04-15T16:58:04+00:00

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori
Ditet shkojn un kam ndaluar
para detit ku premtuam
sdon ky shpirt s'harron

The se koha te sheron
se di per ty por mua jo
vret akoma sot

Dhe cdo fjal godet si gur
krenaria e semure
mund te shaj po lamtumir ste them dot kurr

[ref x2]
a ma kishe fal mu jeten?
a ma kishe fal mu shpirtin?
se pa ty nuk mundem dot,jooo

ku shkuan fjalet qe i thame?
nje dite do kishim femijet tane
ku ku dreqin jane?

The se koha te sheron
se di per ty por mua jo
vret akoma sot

Dhe cdo fjal godet si gur
krenaria e semure
mund te shaj po lamtumir ste them dot kurr

[ref x2]
a ma kishe fal mu jeten?
a ma kishe fal mu shpirtin?
se pa ty nuk mundem dot,jooo x2

Kartolina (2)

20
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Petro Xhori:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet