Poni

Poni Premton Bum Videoklipesh Kete Vere

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-05-2012]
Këngëtarja e rrymës Pop Folk , Poni ka lançuar videoklipin e saj të ri per kengen "Të ndarë", dhe vjen si një bashkëpunim i këngëtares me Dr. Florin e grupit West Side Family.

Në një prononcim, Poni ka thëne se ky nuk do të jetë projekti i saj i vetëm për këtë verë. "Do të sjellë edhe dy videoklipe të reja, ka pohuar Poni.

Video e re duket se është mirëpritur nga publiku sepse ka marr shumë pëlqime në You Tube. Ajo nuk është një këngë pop folk, nga ato që e karakterizojnë këngëtaren bukuroshe labe.
 (THASH&THEM)

Poni Premton Bum Videoklipesh Kete Vere

  Poni - Te Ndare (Feat.Dr. Flori) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0