Poni

Poni, Transformim I Bukur Në “Dale”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-07-2013]
Erdhi edhe videoklipi i këngëtares Poni që është në bashkëpunim me këngëtarin 2 Step. Një video e bukur, por që Poni duket mjaft në formë, saqë në një moment edhe në këtë foto marrë nga klipi duket sikur është Rihana.Kënga është punuar nga producenti i disa hiteve Alfred Sula, ndërsa video është xhiruar nga 'Pro Video', ashtu sic ju kemi thënë edhe më parë në bregdetin e bukur të jugut të Shqipërisë, aty ku edhe këngëtarja është rritur. Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Poni, por edhe kënga vazhdon të jetë në stilin e saj dhe me theksin e origjinës së saj.
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)

Poni, Transformim I Bukur Në “Dale”


Komente 0