Më mbaj mend (për 1 muaj)


Poni - Fjala Ime Eshte Kenga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala Ime Eshte Kenga".
3. Video është e këngës "Fjala Ime Eshte Kenga", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Poni - Fjala Ime Eshte Kenga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  36

Muzika:

Poni

Teksti:

Arben Duka

Orkestrimi:

Klodian Qafoku

Këngë e albumit:

"Fjala Ime Eshte Kenga"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

Asnjë Koment

28/07/2010

2010-07-28T02:18:09+01:00Fjale moj e embel fjale
si burrim qe rrjedh ngadale
kur bie ne buzen time
e te bej keng me ligjerime x 2

Kur kendoj me kendon zemra
fjala ime eshte kenga
kengen time kur degjoni
pini vere dhe dashuroni x 2

kenga ka halle te renda
jo une kurre jo nuk u tremba
sikur dhe nje here tja nisja
o vetem keng moj dot qendisja x 2

Kur kendoj me kendon zemra
fjala ime eshte kenga
kengen time kur degjoni
pini vere dhe dashuroni x 2

nuk e le per gjysem endrren
prandaj mos ma vrisni kengen
kengen do ta le ne breza
o te bardhen se ngjit e zeza

Muzika: Poni
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Klodian Qafoku

Ky tekst u dërgua nga kadare
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë