Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Poni - Ja E Marr Nga Vlora  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2019

2019-07-04T17:58:15

Muzika:

Edlir Begolli

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Identitet"
Ra ne toke nje yll dhe s'e pa njeri!
Amani o shoke rash ne dashuri!
Une e pash e para a me pa ai
Dermani o shoke rash ne dashuri! (x2)

REF.:
Opo hajde, opo dale!
Opo hajde, opo dale!
Opo hajde, opo dale!
Opo dale o xhan!

Zemren sec ma mori o me syte e tij!
Amani o shoke rash ne dashuri!
Nuk i them te dua po sme tha ai!
Dermani o shoke pa te smund te rri! (x2)

REF.:
Opo hajde, opo dale!
Opo hajde, opo dale!
Opo hajde, opo dale!
Opo dale o xhan!

Do ti lutem zotit ne kishe e xhami
Amani o shoke sjam ne terezi!
Ja e marr nga Vlora ja beqare rri
Amani o shoke rash ne dashuri!!! (x2)

REF.:
Opo hajde, opo dale!
Opo hajde, opo dale!
Opo hajde, opo dale!
Opo dale o xhan!


Ky tekst u dërgua nga ArdianLOKartolina (2)

2019-09-04 18:39:35
Nuk i them të dua
Po s'më tha ai
Dermani o shokë
Pa të s'mund të rri
2019-09-04 18:32:12
Ra në tokë një yll
Dhe s'e pa njeri
Amani o shokë
Rashë në dashuri

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet