Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Kolazh 2021 (Feat. Ylli & Bajrami)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22

C'u ngrite me natë
Vajte te burimi
2x
Lava syt e zese
Me uj trëndafili
2x
Me humbi unaza
Me gurrë xhevairi
2x
Mos më qaj moj bijë
Se ta ble bandili
2x
Epo kur mi zbrisje shkallët dhe moj
Të dy duart plot aman
Një me trëndafilat dhe moj

apo trendafili i bardhe moj dale moj nga permeti
apo mos i flisni cupes moj se i betet qefi X2

apo me enet ne dore moj vije tek burimi
apo buzet ne te kuqe moj porsi trendafili x2

ne mes te avllise tone mbiu nje qershi
o falmaaa, o nemaaa, o nema moj syne e ziii

do ti mbledhim te dy bashke moj te emblat qershiii
o falmaaa, o nemaaa, o nema moj syne e ziii.

a kan uje ato burime ti moj buz karajfilja ime
a kan uje ato burime ti moj buz karajfilja ime
oooooo aman aman eeee o per belin eeee per koken tende aman amaneee


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Poni
Featuring: Ylli Ismaili
Publikimi: 26/05/2021
Orkestrimi: Edi Balili
Video Produksioni: MAX Production


Poni - Kolazh 2021
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh 2021".
3. Video është e këngës "Kolazh 2021", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0