Më mbaj mend (për 1 muaj)

Originallat Kthehen Me Kengen “Boni Rrafsh”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[28-04-2012]
Një fundjavë fantastike në hip-hopin kosovar me 'rrahje' të 'labelave' dhe disave ndaj njëri-tjetrit, e kompletojnë askush tjetër pos reperët e TBA, të cilët kanë lansuar këngën e re "Boni Rrafsh".
Në këngën e re paraqiten Presioni dhe Klepto, të njohur për bashkëpunimet e tyre me Unikkatilin, teksa nuk mungojnë as Cyanide dhe B52.

Grupin TBA fansat do të kenë rast ta dëgjojnë në performancë 'live' të udhëhequr nga Unikkatili më 15 korrik në Stadiumin e Qytetit të Prishtinës.
 (Telegrafi)Komente 0