Më mbaj mend (për 1 muaj)


Presioni - E Premte (remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Premte (remix)".
3. Video është e këngës "E Premte (remix)", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - E Premte (remix)  (Feat. Jeton & Unikkatil)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Këngë e albumit:

"Unikkatil Prezanton The Bloody Alboz"

Komente

5 🔥

Featuring

Jeton

Featuring

Unikkatil

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Bloody Alboz
Presioni
UniKKatiL
Jetoni
ehh
aha.

(Verse1) Presion
Reni ke ma e premte mu ba
kogja moti sem ra me havera mu pa.
Ka nis mu bo terr, te ton hina n'kerr
muzika e fort perher, dhipav met jau merr.
Na erdh njona n`der, ajo erdh por mu therr
vin per gjdo ver ato te na me bo ner
ket pune, e kan vrejt, e kan vrejt shum shpejt.
Nese ti rrin flejt New York-s t`myt krejt.
Na bojna dollavere, Dollart lenaj neve
n`bes nuk u preve, rrojt naj theve.
Se na dina mi perdor, jena msu me pare n`dore
ekportojna per qdo ore, kese te vogla plot me bore.
Po ngo mir dostit, na jena t`Bronxit.
E i rrehim gjoksit me merita t`boksit
Te ton jem universal me prejardhje n'mal
Amerike ti na fal pa bo pare smun dal.

(refreni) x2
Sot eshte e premte, bohëm gati.
Dot kem argtim dej n'5 sahati.
Ton naten

(verese 2) JeTon
E enjte, e premte
krejt njejt mu ka bo.
Si mu kon e premte.
Gjdo natë, Bloody Alboz te veni non-stop.
Ku beat i plas, krejt po keceni prej vendit HOP.
Krejt po vetni qysh e kena emrin JO
jena ma te mirt, Krejt e dini PO.
Kurr mos harro.
Mos t'pshton ajo goj
se po rrehesh ton naten e vet a ka mo.
E tash pi kthena t'premtes, nejes e kti veni te mir.
Ku krejt jena pi, leni ato palla na jena ma te mirt.
Bloody Alboz ka shkojna, premte e bojna,
rotollojna, hallakam e qojna.
Presioni, ky vllau njo mas njo i punon,
une ja shti flaken, e percili neper dhom.
Nese juve sju pelqen qa po bojm,
e din mor dost ti vet skom qka t`kallzoj.

(refreni)
Sot eshte e premte, bohëm gati.
Dot kem argtim dej n'5 sahati.
Ton naten
Sot eshte e premte, bonu gati.
Dot kem argtim n`dej 5 sahati.
Ton naten
ha..ya..yo...( UniKKatiL jumps in )

Kërkoj at'rrakcijon rinia qysh e don nisem n'emision me emrin Presion telefonoj shoqnin mej nej mezi planit mi hi sa me dal me pi tuj dal harova planin që formova n'fund e kujtova te klubi takova vazhduam ka hyrja u drejtuam njofsisht intervenuam për hyrje spaguam mandej menomi se si t'organizomi t'pozicionomi e ku dot stacionomi pra munona me ba femna ku ka filluam me u da e hulumtime me ba vazhduam me mri,me mri për me pi nisa me bërti e met shtyme ikam hi rxohën qohën te shangu afrohën me za pëshpëris pijet i porosis......

(refreni)
Sot eshte e premte, bohëm gati.
Dot kem argtim n`dej 5 sahati.
Ton naten
Sot eshte e premte, bonu gati.
Dot kem argtim n`dej 5 sahati.
Ton naten


Ky tekst u dërgua nga  adriatik
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet