Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Pare Pare (Feat. Klepto & B52)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Presioni
.....................................................
Njerzimi per lek sod ska marre
Njerzt bojn qmos per pare
Jon shoq edhe kshyrin veq qysh met hi
Hakerat veq kshyrin me bo pare
Kejt po luftojn me bo pare
Kejt po munohen per pare
Kejt po menojn shum nalt me mrri
Por etja per pare ska kufi
.....................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendPresioni
Featuring: B52 & Klepto
Publikimi: 21/06/2014


Presioni - Pare Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pare Pare".
3. Video është e këngës "Pare Pare", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0