Audio

Pro Band - E Vetmja Ish Ajo Per Mu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2014

2014-04-26T14:10:18

Këngë e albumit:

"1 Minut"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Vetmja Ish Ajo Per Mu" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...