Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band - Llafe Llafe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"1 Minut"

Komente

Asnjë Koment

26/04/2014

2014-04-26T13:10:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Llafe Llafe" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vjollca Haxhiu - Llafe Llafe

Llafe-llafe esht kjo jete
sa here bahen bashke dy vete
ku jane e s´jane llafet me i gjete
me perqesh njerin e trete-2x

refreni-
A e ke pa a se ke pa
une si filanja s´kisha ba
cka eshte me njerzit qe pergojojne
punt e veta si shikojne-2x

Llafe-llafe eshte kjo bote
me thashetheme merren plote
nga gojt e liga eshte veshtire
me shpetu njeri ma i mire-2x

refreni-

Mentor Kurtishi - Llafe Llafe

Pom vjen inati se fLasin Bota jeten me llafe pe shajj tjert po shohinn prishin e po folin me shpirt e me zemer xhelozojn Reff 2x Llafee vetem Llafee nuk jan asgje tjeter ma kan shtu inatin per me dasht ma teper [ Hallkut moj zemer nuk kan pun tjeter po kshyrin vqe me na idhnuu tjeter po shohinn ndryshe po folin me shpirt me zemer xhelozojn Reff 3x Llafee vetem Llafee nuk jan asgje tjeter ma kan shtu inatin per me dasht ma teper
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet