Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band & Ganimete Abazi (Ganja) - Çika E Tezës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

(Pro Band)

Ah moj qika e tezes
boma veq ni t'mir
shoqen ma te bukur
ti a po ma thirr
shoqen ma te bukur
ti a po ma thirr

(Ganja)

Jo,jo spo ta thirri
as nuk e kom njet
ti me kan i zoti
qohesh e thirr vet
tii me kan i zoti
qohesh e thirr vet

(Ref 2X)

E mira po doket
e mira po shihet
asnjeher ne jete
nafakes nuk i dihet

(Pro Band)

Ah moj qika e tezes
me zemer po t'luti
ajo shoqja jote
krejt mendjen ma lujti
ajo shoqja jote
krejt mendjen ma lujti

(Ganja)

Pse pom lutesh shum
kurr nuk um le rehat
qysh s'me ngjave
as me nje pike gjak
ooo, qysh s'me ngjave
as me nje pike gjak

(Ref 2X)

E mira po doket
e mira po shihet
asnjeher ne jete
nafakes nuk i dihet


Ky tekst u dërgua nga Muhamed

Pro Band & Ganimete Abazi (Ganja) - Çika E Tezës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çika E Tezës".
3. Video është e këngës "Çika E Tezës", por nuk këndohet nga Pro Band & Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pro Band:


Komente 0