A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Pro Band & Ganja - Martesa


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2019

2019-05-04T17:59:39

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)

Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Video Produksioni:

MAX Production


Zemrën që ma fale ti
Do ta ruaj si sytë e mi
Neve Zoti na bekoj
Të premtoj sdo të lendoj

Zemren e beqarit
Sonte mua ti ma dhe
Edhe zogjt e malit
Po këndojne s’bashku me ne

REF.:
Përgjithmone ne bashkë do jemi
E nje dite femijë do t’kemi
Do të mbushet plot me gëzim shtepia jonë
Djalit unë do ja ve emrin
Ndërsa vajzën lerma mua
Do ti them je bota ime të dua të dua

Si princesh ti më rrin pranë
Me fustanin krejt te bardhë
Si në ënderr martesa jonë
Jete e re për ne fillon

Zemrën e beqarit
Sonte mua ti ma dhe
Edhe zogjt e malit
Po kendojne s’bashku me ne

REF.:
Pergjithmonë ne bashk do jemi
E nje ditë femije do t’kemi
Do të mbushet plot me gëzim shtepia jonë
Djalit une do ja ve emrin
Ndërsa vajzen lerma mua
Do ti them je bota ime të dua të dua


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019