TEKSTESHQIP

Qendresa Batllava
Nuk Jetojn Prindërit Gjithmonë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Jetojn Prindërit Gjithmonë" kënduar nga Qendresa Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor përcillet para audiencës i kompletuar tejet mirë me anë të një klipi muzikor, për të cilin u përkujdes ProMedia. Videoklipi u publikua me datë 19 Prill 2023. Për vijën melodike dhe për okestracionin është kujdesur Xheni Meçe, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Abaz Selmani.