TEKSTESHQIP

Qendrim Pllana
Deri Sa T'jetoj
Lyrics
(Feat. Geti)

INTRO : Deri sa....
Dua qe ....
Ter kohen...
Dhe ne endrra te kam gjdo nat

Ref Deri sa te jetoj
Dua qe te jemi bashk
Ter kohen te mendoj
Dhe ne endrra te kam gjdo nat

Qendrim Pllana

Si munde ti te shkosh
Un smunda te te harroj
Un do te dua deri sa te jetoj
2xx

Ti ishe gjithqka per mua e sot gjithqka u shua
Nuk mund ta ndal ket zemer qe per ty po vuan

Ref Deri sa te jetoj
Dua qe te jemi bashk
Ter kohen te mendoj
Dhe ne endrra te kam gjdo nat

Qendrim Pllana

Pa ty un jet nuk kam
Pa ty i humbur jam
Vetmia mua po me vran
2xx

Ishe gjithqka per mua,e sot gjithqka u shua
Nuk mund ta ndal ket zemer qe per ty po vuan

... Nuk e di qa me prit,se di edhe sa
Si dje njejt dhe sot,mka mar malli me t'pa
Sjom msu kshtu mu nda,sa dit kalun
Sa tjera kalojn,e me ty nuk jom un
E kom onderr,ondrra jem me kon ti
Du me mu realizu ondrrat,mu bo bashk na dy
Veq un e ti,se ja vlen me kon me ty
Ti ki vler te madhe,asnjona nuk o si ti

Ref Deri sa te jetoj
Dua qe te jemi bashk
Ter kohen te mendoj
Dhe ne endrra te kam gjdo nat !

DËRGOI: