Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rajmond Prenaj - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17

Mbesa ime mban emrin tend
nipi yt mban emrin tim
keshtu ne per njerin tjetrin lam kujtim,
kush na njohu e kush na pa skan besu qe kem mu nda , mir po ja qe ndarja erdhi shpirti im,

njeriu korr ate qe mbjell,
smujta met pa nuse me vell oooo
... bari u tha fryma mu ndar
se ti mos me pa, se dielli mos me dal

njeriu korr ate qe mbjell
smujta met pa nuse me vell
faqe te re faqe te re jeta nuk sjell
tash jetoj pa ty sikur pa frym sikur pa jet

nuk eshte se nuk patem fat,veq se quam shum inat, tash jemi ndar pa u fal kaloj gjdo nat,fjalve shum ju kom besu zemren asniher degju ,dhe ket fund qe e kemi e kemi meritu

njeriu korr ate qe mbjell,
smujta met pa nuse me vell oooo
... bari u tha fryma mu ndar
se ti mos me pa se dielli mos me dal

2x
njeriu korr ate qe mbjell
smujta met pa nuse me vell
faqe te re faqe te re jeta nuk sjell
tash jetoj pa ty sikur pa frym sikur pa jet
Rajmond Prenaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/04/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: EMF Creative


Rajmond Prenaj - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Rajmond Prenaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente 0