TEKSTESHQIP

Rako Paja
Njeriu I Mire
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njeriu I Mire" kënduar nga Rako Paja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Dhjetor 2021, Rako Paja publikon videoklipin "Njeriu I Mire". Muzika e këngës u punua nga Klodian Qafoku, ndërsa teksti u shkrua nga Arben Duka.