TEKSTESHQIP

Ramadan Krasniqi
Potpuri (Gezuar 2023)
Lyrics
(Feat. Anxhela Peristeri & Bekim Zogaj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2023)" kënduar nga Ramadan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.