A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Rati & Sokol Koci - Limona


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2019

2019-08-17T17:00:10

Më Shumë Nga

Sokol Koçi

Muzika & Orkestrimi:

Sokol Koçi

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

ND Film ProNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Limona" kënduar nga Rati & Sokol Koci.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Limona".
Videoklipi nga Rati & Sokol Koci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019