Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Berani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Redon Berani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Qershor 2020, Redon Berani publikon videoklipin "Class", në bashkëpunim me Soyën. Videoklipi u prodhua nga kompania EMF Creative. Më datë 24 Shtator 2020, Redon Berani publikon videoklipin "Aktore". Teksti i këngës u shkrua nga Redon Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania Frameproduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Ilir Beranit

I biri i

Gilit

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

Diti-G

GRD

Tags: Redon Berani


Komente mbi këtë artist