Redon Makashi

Aksidentohet Redon Makashi Në Qafë Thanë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-07-2015]
Këngëtari Redon Makazhi është aksidentuar sot në aksin Prrenjas-Qafë Thanë, por për fat të mirë pa pësuar dëmtime.

Mjeti i Redon Makashit u përplas gjatë një parakalimi. Makashi u përplas me një transporter me targa turke.

Artisti dhe këngëtari i njohur punon gjithashtu edhe në sektorin e administratës publike, dhe më konkretisht në sektorin artistiko-kulturor të ministrisë së Mbrojtjes.
 (Indeksonline)

Aksidentohet Redon Makashi Në Qafë Thanë


Komente 0