Redon Makashi

Redon Makashi, Elda Koci Konfirmon Ndarjen

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-04-2012]
Dukej si e pamundur, por eshte e vertete. Javen e kaluar, "Gazeta shqiptare" publikoi lajmin e ndarjes se njerit prej cifteve me jetegjate si te dashuruar, Redon Makashit dhe gazetares Elda Koci. Arsyeja e ndarjes sipas gazetes ishte lidhja e re qe kishte krijuar kengetari me nje vajze tjeter. Por nuk ka vonuar Elda dhe ne profilin e saj ne facebook, ka reaguar keshtu: "Eshte shume e vertete ndarja … kete e kam deklaruar vete, por s'kam thene asnje lloj arsye pse jam ndare dhe se cili ishte shkaku … Kete e dime vetem ne te dy… Prandaj nuk ekziston nje e trete apo nje i trete ne ndarjen tone, sepse per kete arsye nuk do ishim ndare tani…".
 (panorama plus)

Redon Makashi, Elda Koci Konfirmon Ndarjen


Komente 0