Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi, Aleksandër Gjoka & Elton Deda - Te Pranoj Si Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Ti mos u shqetso kur vjen ne shtrat
Pse me blen me te shtrenjtin deodorant
Mua me josh parfumi trupit tend
Ta fali ty natyra ndaj ti me cmend

E sado te jete dielli I forte
Ti syze mos mbaj kur me takon
Dua te shoh perlotesh ti vertet
Kur pergjerohesh se sa me do

Shpesh kur je me mua ne lokal
Pasqyren nxjerr dhe ben tualet
Valle a s’te mjaftojne keta syte e mi
Per te pare a je simpatike vertet

Ref
O sy njerzor qe boten e shikoni ne cdo cast
Ju pasqyre e shpirtit jeni kaltersi e re
E nese ndizet edhe digjet flake e zjarr
Jo jo fasada nuk ka rendesi per ne

Dashuri si ajri je
Une pa ty s ‘ mund te jetoj


Redon Makashi, Aleksandër Gjoka & Elton Deda - Te Pranoj Si Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pranoj Si Je".
3. Video është e këngës "Te Pranoj Si Je", por nuk këndohet nga Redon Makashi, Aleksandër Gjoka & Elton Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0