Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rei Bezhani - Flake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Humba veten pak nga pak
Got pas gote ne banak
Shuhen dritat dhe kte nate
Ti shkelqen si diamant

Dhe sa e sa mendime
Sa endrra perjetime ti mi sjell...
Dhe sa e sa vegime
Pasione fantazie ndjell...

Ref.:
Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Levizjet e saj sikur me thone
Sonte eshte, Nata jone.

Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Dua qe ti prek buzet e saj,
Mos tme thone, Bye Bye.

Se Kur ti buzqesh, muzika ndal..
Zemren time deh, nata vjen verdall..
Bej edhe nje hap, trupin te ta ndjej me prane...
Dua ta zbuloj, cdo te fshehte qe mban...

Prane e me prane...

Refren:
Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Levizjet e saj sikur me thone
Sonte eshte, Nata jone.

Nata ndizet flak...flak si ky klab
Nata ndizet flak...pak e nga pak
Dua qe ti prek buzet e saj,
Mos tme thone, Bye Bye.
Rei Bezhani
Publikimi: 29/07/2020
Muzika: Rei Bezhani
Teksti: Florian Zyka
Produksioni: Enis Mullaj


Rei Bezhani - Flake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flake".
3. Video është e këngës "Flake", por nuk këndohet nga Rei Bezhani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rei Bezhani:


Komente 0