Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi & Xheza - Gurbetqari Esht Merzit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gurbetqari esht merzit, o me shku ne shpi - e
paska dal moj paka dal, n'kafe me shoqni - e

Ref:
Ka nji got raki aman aman, per me hjek merzi
whiskey cocacoll o nuk dim kur esht boll

Gurbetqari esht merzit o me shku ne shpi - e
paska mbet me or po pret, o ne per kufi - e

Ref:
Ka nji got raki aman aman, per me hjek merzi
whiskey cocacoll o nuk dim kur esht boll


Remi & Xheza - Gurbetqari Esht Merzit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbetqari Esht Merzit".
3. Video është e këngës "Gurbetqari Esht Merzit", por nuk këndohet nga Remi & Xheza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0