Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Sa Të Deshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Do te vuaj
do të c'mendem
do të qaj
me as'kend
dhimbjen e zemrës
s'do ta ndaj

nga kjo vuajtje
edhe vdekja ndoshta më vjen mua
por me kurrë sa tjem gjallë
s'do të them se te dua

sa te deshta
aq mendova
se me don
kur ne jet nuk kam ditur
te te them jo

kur s'tu n'dava
as ne ditet ma t'vështira
por sbesoj se kështu
shpërblehet e mira

le të vuaj
le të tretem
le të vdes
n'jetën time kthimin tënd
ma nuk e pres

do t'mbulohet zemra ime
me dhee e me gur
por ne gjunj un para teje
sdo te bij kure

sa te deshta
aq mendova se me don
kur ne jet nuk kam ditur
te te them jo

kur s'tu n'dava
as ne ditet ma t'vështira
por s'besoj se kështu
shpërblehet e mira


Ky tekst u dërgua nga Bonja

Remzije Osmani - Sa Të Deshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Të Deshta".
3. Video është e këngës "Sa Të Deshta", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 1