Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Oj Lulije Me Nje Pike (Feat. Afrim Aliu, Shyhrete Behluli & Mahmut Ferati)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj lulije me nje pike me nje pike 2x
se ti naten ma ban dite ma ban dite 2x

syte e zi moj faqe tkuqe
ma e bukura je per nuse
sa tjem gjalle moj ne kete jete
nuk te nderroj moj kurre per jete

II

oj lulije me shami me shami 2x
mos e fsheh ate bukuribukuri 2x

hiqe pak moj ate shami
sa ta shoh moj bukurine
sa ta shoh moj bukurine
do ta fali moj une dashnine


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzie Osmani - Oj Lulije Me Nje Pike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije Me Nje Pike".
3. Video është e këngës "Oj Lulije Me Nje Pike", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0