Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Ç'ke Me Mua Çun? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

nuk i zihet vajzez prita
pa i then nje her mirdita
pa ja dhane nje kompliment

e ti shum i ke dhane turr
sikur femer ski pa kurr
nuk po te zihet vendi vend

REF
Cke me mu o qun
gjej vetes pune
kot me vije pas
une nuk do te flas

kot e ke me mu
stilin pa e n´drru
nese me ke deshire
me merr me te mir
oooh qun

II
nje mesazh per dashuri
nje lule per befasi
ma dergo mua donje her

nuk esht fare e veshtire
nese me merr me te mire
e jotja do jem per her

REF
Cke me mu o qun
gjej vetes pune
kot me vije pas
une nuk do te flas

kot e ke me mu
stilin pa e n´drru
nese me ke deshire
me merr me te mir
oooh qun


Ky tekst u dërgua nga  BeniRemzie Osmani
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Remzie Osmani - Ç'ke Me Mua Çun?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'ke Me Mua Çun?".
3. Video është e këngës "Ç'ke Me Mua Çun?", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0