Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Ja Fala Te Gjitha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

hena nuk ndriqon djelli rreze nuk leshon gjithqka ka ndryshu prej dites kur ke shku vetem lot e mija skan pushu sa dua ta di me cilen jeton ti te kujtohem ma
apo krejt me ke fshi
Ref.
jetoj un vetem per nje qast jeoj nje her te jemi bashk bota le te baj sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty eshte e veshtir

je i lumtu re hallet e mija nuk i ke sikur pak ta dish menjeher te un do te vish e gjith jeten me mua do te rrish sa dua ta di me cilen jeton tani te kujtohem apo
krejt me ke fshi
ref.
jetojun vetem per nje qast jetojnje her te jemi bashk bota le te bej sehir le te flasin keq e mir zemra ime pa ty eshte veshtir bota le te bej sehir zemra ime pa ty eshte veshtir zemra ime pa ty eshte veshtir


Ky tekst u dërgua nga Agnesa

Remzie Osmani - Ja Fala Te Gjitha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Fala Te Gjitha".
3. Video është e këngës "Ja Fala Te Gjitha", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0