Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Ku Je O Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

-ku je o maturant hape tani zemren e sinqert tregoje dashurin qe e kishe brenda 4 vjet nuk te mungon askush mjaft kan bere mungesa ne ditar ate qe ti e don po e shoh se te gjith paskan ardh.
ref 2x
-nje matur e ke gjith jeten jo nuk kthehet kurr kjo nat me asgje nuk knaqet zemra si me gjenerat.
-ku je o maturant dashurija jote po te pret fatin e ke ne dor rasti veq nje her troket ne der nuk te mungon askush mjaft kan bere ne ditar ate qe ti e don po e shoh se te gjith paskan ardh.
ref 3x.
nje matur e ke gjith jeten jo nuk kthehet kurr kjo nat me asgje nuk knaqet zemra si me gjenerat.


Ky tekst u dërgua nga AntigonaRemzie Osmani
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/08/2012
Muzika: Arsim Bunjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Remzie Osmani - Ku Je O Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je O Maturant".
3. Video është e këngës "Ku Je O Maturant", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 1