Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - S'ka Gajle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Derisa ishe me mua
Ke jetu qysh ke dasht vet
Kurr s'ke dit me m'bo per veti
Me ma bo ni kompliment

Me ke vra mrapa shpine
Tash ku mbete o i shkret
Thon se bota rrotullohet
Shkall teposht e shkall perpjet

Ref...
S'ka gajle s'ka gajle
Vetes i boj çare
S'ka gajle o s'ka gajle
Vetes i boj çare

Derisa ishe me mua
Nuk ma dite ti rendesin
Me shum beje per kuleten
E shum pak per dashurin

Ajo koh ka perfunduar
Ku ke mbet o i shkret
Thon se bota rrotullohet
Shkall teposht e shkall perpjet

Ref...x2
S'ka gajle s'ka gajle
Vetes i boj çare
S'ka gajle s'ka gajle
Vetes i boj çare


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie Osmani - S'ka Gajle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Gajle".
3. Video është e këngës "S'ka Gajle", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0