Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka - Nuse Nga Kosova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Miq e shok o edhe vllazni
N'dasem djalit o sot ju kam thirr
Edhe pse un jetoj n'mergim
E baj dasmen o ne vendin tim

Ref...2x
Sot me gezim ju kam bashku
Me hjek te madhe me vallzu
Nuse marrim nga Kosova
Ketu i kemi rranjet tona

II
Dhandrri i bukur o po rrin tuj kesh
Nuse t'bukur o na paska zgjedh
Jo nuk deshi grue nga Evropa
Mori çiken ma t'mir nga Kosova

Ref...2x
Sot me gezim ju kam bashku
Me hjek te madhe me vallzu
Nuse marrim nga Kosova
Ketu i kemi rranjet tona

...

Ref...2x
Sot me gzim ju kam bashku
Me hjek te madhe me vallzu
Nuse marrim nga Kosova
Ketu i kemi rranjet tona.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka - Nuse Nga Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Nga Kosova".
3. Video është e këngës "Nuse Nga Kosova", por nuk këndohet nga Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzije Strumcaku (Rema):


Komente 0