TEKSTESHQIP

Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka
Ball Për Ball Me Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ball Për Ball Me Ty" kënduar nga Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.