Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Renato Jaho - Si Uragan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

17/08/2017

2017-08-17T14:14:49+00:00

Teksti:

Renato Jaho

Muzika & Orkestrimi:

Valter Beqo

Video Produksioni:

MAX Production
2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan

Afer kalon
Cdo gje ndricon
Vec kur me iken
Gjithcka ndryshon

Nga pas te ndjek
Hapat si ndal
Sa me tundon
Pa thene 1 fjal

2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan

Nga pas te ndjek
Hapat si ndal
Sa me tundon
Pa thene nje fjal

Sesa te ndjej
Kur te kam prane
Syri me cel
O xhan, o xhan

Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan


Më Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet