Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renato Jaho - E Vogle Babait Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E vogla e babait, moj e perkedhedhur, me syrin e zi, moj me floket e derdhur.

Muzike

Se qe jan ca mistreca, qe te ngacmojn ty, a nuk i ke par, se te kan ran me sy

o se qe jan ca mistreca, me kan hapur pune, ti mos e kthe koken,me ta merem un
E vogla e babait, moj e perkedhedhur, me syrin e zi, moj me floket e derdhur (x2)

Muzike

O e mire e nenes, o e vogel fare, o moj drite henes, dil pak ne dritare

o e mire e nenes, lum moj ul por ty, zbrit ja tek un, te rrim pak te dy

E vogla e babait, moj e perkedhedhur, me syrin e zi, moj me floket e derdhur

un e kam vendosur dhe e kam vulosur, o te mar per fare, o do rrish beqare.


Renato Jaho - E Vogle Babait
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vogle Babait".
3. Video është e këngës "E Vogle Babait", por nuk këndohet nga Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente 0