TEKSTESHQIP

Renato Jaho
Si Uragan
Lyrics

2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan

Afer kalon
Cdo gje ndricon
Vec kur me iken
Gjithcka ndryshon

Nga pas te ndjek
Hapat si ndal
Sa me tundon
Pa thene 1 fjal

2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan

Nga pas te ndjek
Hapat si ndal
Sa me tundon
Pa thene nje fjal

Sesa te ndjej
Kur te kam prane
Syri me cel
O xhan, o xhan

2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan
INFO
Produkti muzikor është sjellë para shikuesve i punuar mjaft mirë me videoklip muzikor, i cili është krijuar nga MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 17 Gusht 2017. Komponues i muzikës dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Valter Beqo, teksa autor i tekstit është vetë këngëtari.