Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Apo E Kam Gabim? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  29

Vajzat në Tiranë nuk duan të flenë
imagjinojnë, preferojnë natën vonë
Ndonjëherë, ato të premtojnë
arsyetojnë, s'të besojnë, të gënjejnë
kur vonojnë, kur vonojnë

Duan të shkëlqejnë, të dëfrejnë
pa Make up, pa bijoux, nuk i sheh askund
çfarë pëlqejnë, shumë fort, më fort

Ref
Të dashurojnë
çdo moment të natës ta jetojnë
Nuk ta kërkojnë
por çdo orë të ditës ta rrëmbejnë

Vajzat në Tiranë, rregulla nuk kanë
dhe kur pijnë, dhe kur na... ne në shtrat
Ndonjëherë, ato të tërbojnë
i lakmojmë, na tundojnë, na dhunojnë
kur flirtojnë, kur flirtojnë

Duan të shkëlqejnë, të dëfrejnë
pa Make up, pa bijoux, nuk i sheh askund
çfarë pëlqejnë, shumë fort, shumë fort, më fort

Ref
Të dashurojnë
çdo moment të natës ta jetojnë
Nuk ta kërkojnë
por çdo orë të ditës ta rrëmbejnë

3 2 1

Ref
Të dashurojnë
çdo moment të natës ta jetojnë
Nuk ta kërkojnë
por çdo orë të ditës ta rrëmbejnë
Të dashurojnë
çdo moment të natës ta jetojnë
Nuk ta kërkojnë
por çdo orë të ditës ta rrëmbejnë
Ta rrëmbejnë
Renis Gjoka
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/07/2013
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 13
Muzika: Renis Gjoka
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Renis Gjoka - Apo E Kam Gabim?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Apo E Kam Gabim?".
3. Video është e këngës "Apo E Kam Gabim?", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0